katalog produktů

 

výukové kurzy

Obranná střelba z pistole komplexní výukový program

Obranná střelba z pistole
dílčí výukové kurzy:

Úvod do střelby z pistole
Základní techniky OS
Středně pokročilé techniky OS
Vyspělé techniky OS
Modelové situace OS

Obranná střelba z pistole
udržovací program

 

zábavná a rekreační střelba

Střelecké zážitky a fun akce
Akční střelba
Handguns
Pump Action
Speciální programy


 
 

 

profil

Mgr. Roman Jareš

Mgr. Roman Jareš je znám jako úspěšný závodník, trenér a propagátor obranné střelby z pistole i organizátor významných střeleckých soutěží.
V minulosti se podílel na budování soudobých zásahových jednotek Policie ČR, tvorby jejich výcvikových programů, zavádění nových oblastí a metod výcviku policistů i přímých zásahů proti nebezpečným pachatelům; byl také jedním z tvůrců a manažerem vzdělávacího programu soukromé bezpečnostní služby, chránící sídlo Radio Free Europe/Radio Liberty v Praze před nebezpečím teroristického útoku. V současné době se věnuje bezpečnostní činnosti v rámci významné zahraniční banky.

Ve výukové praxi využívá jak dlouholetých praktických zkušeností, tak teoretických poznatků z pedagogického (andragogického) vzdělání. Vytvořil metodiku komplexní přípravy v obranné střelbě z pistole, vycházející z přirozených pohybových návyků i reakcí na stresovou situaci a kladoucí důraz na postupné budování střeleckých dovedností od základů až po profesionální úroveň a další soustavné udržování již dosažené úrovně.

Spolupracuje s dalšími zkušenými odborníky s bohatými zkušenostmi, vynikající praxí i pedagogickými zkušenostmi ve střeleckém oboru získanými doma i v zahraničí, v ozbrojených složkách, speciálních policejních i vojenských jednotkách, záchranných sborech, soukromých bezpečnostních službách, bezpečnostních odděleních firem, i na předních sportovních soutěžích.

 

Vzdělání: VŠ Mgr. - andragogika, VŠ Bc. - bezpečnostní služby

Kurzy: Anti-Terrorrism Assistance Program (State Department of USA), Hostile Environments Course (Centurion Risk Assessment Services), Surveillance Detection Course (International Training Inc.) a jiné

Praxe a zkušenosti: Zásahová jednotka Policie ČR, Správy hl.m. Prahy, Radio Free Europe/Radio Liberty Security Dept., Raiffeisenbank a.s., soukromá vzdělávací praxe ve vzdělávání dospělých, výuce a výcviku ve střelbě, organizace sportovních soutěží

Cizí jazyky: Angličtina, ruština

 

 

 

 

 

 

   
 

 

Přejít na stránky www.rjares.cz

 

nenechte si ujít

 

partneři

 

doporučujeme